Dětský motokárový kroužek Kart Arena Brno

Vaše dítě bude mít možnost získat vážnou i nevážnou formou zkušenosti s řízením motokáry na kryté motokárové dráze s veškerým potřebným bezpečnostním vybavením a pod dohledem instruktorů, kteří mají zkušenosti v této oblasti. Volně tak navazujeme na aktivity tohoto druhu, které jsme si vyzkoušeli v uplynulém období a setkalo se to s pozitivním ohlasem jak dětí, tak i rodičů.

Cílem je nabídnout dětem aktivní a zejména atraktivní trávení volného času a tím omezit působení negativních vlivů, kterým jsou vystaveni v rámci společnosti. Jízda na motokárách rozvíjí koordinaci, orientaci, fyzické dispozice, ale také ohleduplnost, férovost a komunikaci v týmu. Děti budeme učit nejen řídit a závodit, ale také komunikovat v kolektivu, základním bezpečnostním pravidlům provozu na komunikacích. Provedeme je také základy techniky motokár a vůbec technického zázemí motorsportu. Součástí výuky bude také v menší míře průprava po fyzické stránce, koordinace, postřeh, prostě vše, co potřebuje dobrý budoucí závodník.

V rámci výuky budeme využívat motokáry s elektrickým pohonem, které umožňují nastavení různých výkonnových stupňům, dle pokročilosti dětí a tím tak zajistit jejich bezpečnost při jízdě. Zároveň díky el. pohonu jsou na dráze nulové splodiny a nehrozí tak nebezpečí při manipulaci s pohonnými hmotami. Dětem zdarma zapůjčíme základní vybavení (homologovaná přilba, ideální je samozřejmě pokud děti mají svoji homologovanou přilbu). Dráha je krytá a v zimních měsících temperovaná. Díky těmto podmínkám nejsme závislí při realizaci lekcí na povětrnostních podmínkách.

Rodiče mohou sledovat výuku z prostor restaurace Kart Klub, kde je možné díky skleněným stěnám vidět na většinu dráhy a zároveň využít široké nabídky nápojů a jídel restaurace a strávit tak přímo s dětmi společně čas v rámci kroužku.

Zároveň starší děti se mohou dále rozvíjet a postupně pokračovat v rámci návazného projektu "Šance mladým", který organizuje náš klub v úzké spolupráci s Autoklubem ČR.
V této oblasti jsme již také realizovali pilotní běh a opět s úspěšným ohlasem - bližší informace naleznete na www.sancemladym.cz.

Budeme rádi pokud tedy využijete naší nabídky se zaváděcí cenou a taktéž pokud někdo z vás by měl možnost aktivně přispět k úspěšnému průběhu výuky formou jakékoliv participace ať věcnou cenou nebo jakýmkoliv dalším příspěvkem, tak to přivítáme, protože děti budou v průběhu kroužku různě soutěžit a dostávat ceny (medaile, poháry), abychom je pozitivně motivovali.  

PŘIHLÁŠKA A DALŠÍ INFORMACE

dmt_01
dmt_02
dmt_03
dmt_04

ZÁBAVA A SOUTĚŽE

FIREMNÍ AKCE

FIREMNÍ VEČÍRKY, VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Firemní akce, vánoční večírek, firemní večírek, teambuilding. Porady, firemní prezentace, školení, výukové kursy apod. 
Chcete zažít zajímavou akci? Chcete se pobavit a přitom si odpočinout? Máme pro Vás řešení!

Využijte prostory naší Kart Areny Brno!

VÍCE INFORMACÍ

Recenze

Super motokáry i posezení, jezdí se tady s elektrickýma kárama a oproti benzínovým je tohle mnohem lepší zážitek.V zimním období doporučuji teplé oblečení v prostoru dráhy je celkem zima.
David

Bylo super, naším malým závodníkům se tam moc líbilo. Dají se tam koupit medaile, poháry. Byl to pro ně super zážitek. Personál vstřícný. Skvělý zážitek. Naše 3letá dcera z motokáry nechtěla ven :-)
Radmila

Super zážitek. Vstřícný personál, pro 8 letého syna motokáru upravili, a mohli jsme jezdit. Starší syn měl obavy, že elektrika nebude akční. Ale  je to ale srovnatelné jako by tam byl klasicky motor. Časomira s výsledky klasika.
Pavel

Dobrý den, chceme Vám poděkovat za Vaše příspěvky do tomboly pro zaměstnance Oblastní charity Rajhrad.
Mgr. Veronika Slezáková

Chcete rezervaci?

ZAVOLEJTE NÁM NEBO NAPIŠTE
tel: +420 601 530 515
tel: +420 530 515 530

MOTOKÁRY 
14:00 - 22:00 Pondělí - Čtvrtek
14:00 - 24:00 Pátek
11:00 - 24:00 Sobota
11:00 - 21:00 Neděle

KUCHYNĚ  KART KLUB
Pondělí - Pátek 11:00 - 18:00 
Sobota - Zavřeno (dle tel. domluvy)
Neděle - Zavřeno (dle tel. domluvy)

POZOR: volejte prosím v provozní době !!!

Domácí mazlíčky, prosím, nechte doma, ať si u nás můžete v klidu a bez starostí vychutnat gastronomický zážitek.

Kontaktní formulář

Zadejte jméno
Zadejte telefon
Chybný e-mail Emailová adresa je chybná
Zadejte text zprávy

KDE NÁS NAJDETE

KART ARENA BRNO
ul. Křížkovského 51/516
BVV EXPOPARKING
Brno - Pisárky

IČO: 25577859
DIČ: CZ25577859

Zpracování osobních údajů

 

MOTOKÁRY BRNO - největší krytá motokárová dráha na Moravě

KART ARENA BRNO Copyright © 2015. All Rights Reserved. | webdesign www.wgf.cz - tvorba webových stránek