Dětský motokárový kroužek Kart Arena Brno

Vaše dítě bude mít možnost získat vážnou i nevážnou formou zkušenosti s řízením motokáry na kryté motokárové dráze s veškerým potřebným bezpečnostním vybavením a pod dohledem instruktorů, kteří mají zkušenosti v této oblasti. Volně tak navazujeme na aktivity tohoto druhu, které jsme si vyzkoušeli v uplynulém období a setkalo se to s pozitivním ohlasem jak dětí, tak i rodičů.

Cílem je nabídnout dětem aktivní a zejména atraktivní trávení volného času a tím omezit působení negativních vlivů, kterým jsou vystaveni v rámci společnosti. Jízda na motokárách rozvíjí koordinaci, orientaci, fyzické dispozice, ale také ohleduplnost, férovost a komunikaci v týmu. Děti budeme učit nejen řídit a závodit, ale také komunikovat v kolektivu, základním bezpečnostním pravidlům provozu na komunikacích. Provedeme je také základy techniky motokár a vůbec technického zázemí motorsportu. Součástí výuky bude také v menší míře průprava po fyzické stránce, koordinace, postřeh, prostě vše, co potřebuje dobrý budoucí závodník.

V rámci výuky budeme využívat motokáry s elektrickým pohonem, které umožňují nastavení různých výkonnových stupňům, dle pokročilosti dětí a tím tak zajistit jejich bezpečnost při jízdě. Zároveň díky el. pohonu jsou na dráze nulové splodiny a nehrozí tak nebezpečí při manipulaci s pohonnými hmotami. Dětem zdarma zapůjčíme základní vybavení (homologovaná přilba, ideální je samozřejmě pokud děti mají svoji homologovanou přilbu). Dráha je krytá a v zimních měsících temperovaná. Díky těmto podmínkám nejsme závislí při realizaci lekcí na povětrnostních podmínkách.

Rodiče mohou sledovat výuku z prostor restaurace Kart Klub, kde je možné díky skleněným stěnám vidět na většinu dráhy a zároveň využít široké nabídky nápojů a jídel restaurace a strávit tak přímo s dětmi společně čas v rámci kroužku.

Zároveň starší děti se mohou dále rozvíjet a postupně pokračovat v rámci návazného projektu "Šance mladým", který organizuje náš klub v úzké spolupráci s Autoklubem ČR.
V této oblasti jsme již také realizovali pilotní běh a opět s úspěšným ohlasem - bližší informace naleznete na www.sancemladym.cz.

Budeme rádi pokud tedy využijete naší nabídky se zaváděcí cenou a taktéž pokud někdo z vás by měl možnost aktivně přispět k úspěšnému průběhu výuky formou jakékoliv participace ať věcnou cenou nebo jakýmkoliv dalším příspěvkem, tak to přivítáme, protože děti budou v průběhu kroužku různě soutěžit a dostávat ceny (medaile, poháry), abychom je pozitivně motivovali.  

PŘIHLÁŠKA A DALŠÍ INFORMACE

dmt_01
dmt_02
dmt_03
dmt_04

FIREMNÍ AKCE

FIREMNÍ VEČÍRKY, VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Firemní akce, vánoční večírek, firemní večírek, teambuilding. Porady, firemní prezentace, školení, výukové kursy apod.
Chcete zažít zajímavou akci? Chcete se pobavit a přitom si odpočinout? Máme pro Vás řešení!

VÍCE INFORMACÍ

KART ARENA BRNO

Největší krytá motokárová dráha na Moravě.
KART ARENA BRNO BVV EXPOPARKING
ul. Křížkovského 51/516 Brno - Pisárky