Elektrické motokáry nabízejí spoustu výhod ve srovnání s motokárami, které pohání spalovací motory.

Sledují nejnovější trendy v oblasti vývoje alternativních pohonů.
A v souvislosti s tím jsou připraveny plnit předpisy doporučené v EU, které budou směřovat k zákazu používání spalovacích motorů v uzavřeném prostoru (již v platnosti ve Švýcarsku, Švédsku, zatím některé regiony Itálie a Německa atd.).

Elektrické motokáry se staly oblíbenou zábavou hráčů online kasin, kteří hledají vzrušení i mimo virtuální herní svět. Online kasina, která si uvědomují různorodé zájmy svých hráčů, zavedla virtuální soutěže a propagační akce týkající se elektrických motokár, čímž vytvořila poutavé spojení vzrušení z reálného světa a online zábavy. Přitažlivost elektrických motokár spočívá v adrenalinovém zážitku, který nabízejí. Hráči online kasin, které často přitahují vzrušení z her, jako jsou výherní automaty a poker, o nichž se více dozvíte na 4ms.cz, nacházejí paralelní vzrušení v rychlosti a soutěživosti závodů elektrických motokár. Tento nově vznikající trend ukazuje, jak online kasina rozšiřují svou nabídku nad rámec tradičních kasinových her a poskytují ucelený zážitek ze zábavy.

 

ELEKTRICKÉ MOTOKÁRY - PŘEDNOSTI A VÝHODY

KAPOTÁŽ - JEDNO TĚLESO

Vysoce odolný kus kapotáže zcela pokrývá všechny mechanické komponenty. V palivových motokárách jsou ruce řidiče často spáleny na straně motoru, oděvy, šály, vlasy, chycené v převodovce nebo zadní ose. Eliminace možnosti požáru při manipulaci s pohonnými hmotami na dráze. Žádný z těchto problémů se nevyskytuje při provozu s elektrickými motokárami OTL. Žádné ochranné kryty pro nečistoty a oleje nejsou nezbytné, elektrická vozidla jsou zcela čisté a všechny provozní prvky jsou umístěny pod kapotáží.

OCHRANNÝ OBLOUK NAD HLAVOU

Ochranný oblouk je pevnou součástí anatomického sedadla řidiče. Tento prvek je z bezpečnostních důvodů povinný v USA a připravuje se i v EU. Převrhnutí elektrické motokáry je zároveň eliminováno tím, že obsahuje čtyři baterie, dvě sady baterií na každé straně dohromady cca 200 kg a elektromotor uprostřed vzadu. Hmotnost je rovnoměrně rozložena na všechna čtyři kola jako u závodního monopostu.

 

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

Na přání je možnost použít 4 bodový bezpečnostní pás potřebný pro zajištění bezpečnosti jezdce v případě nehody.

ZPÁTEČNÍ RYCHLOST

V případě kolize umožňuje zpáteční rychlost vycouvání a pokračování v další jízdě, bez vystupování z motokáry a zásahu další osoby.

VOLANT A PEDÁLY

Nastavitelné polohy volantu a pedálů. Umožňuje rychle a jednoduše nastavit posed jezdce pro pohodlnou a bezpečnou jízdu.

 

AUTOMATICKÉ VYPNUTÍ PLYNU

U tohoto systému se při brzdění automaticky plyn vypíná. Nedochází ke spalování brzd, rozlomení kotouče ani k přehřívání brzdové kapaliny a tím neúčinnost brzd a případné havárii

OVERBOOST - KERS

Podobně jako u F1 - na volantu zelené tlačítko vpravo, při dosažení maximální rychlosti je možné každou minutu po dobu 10 sekund použít extrémní zvýšení rychlosti - např. na rovině pro předjíždění.

Wygoda króluje w świecie gier i rozrywki online, a pojawienie się potężnych aplikacji płatniczych zmieniło krajobraz transakcji w kasynach online. Gdy entuzjaści przygotowują się do ekscytujących rund wirtualnego pokera lub ekscytujących gier na automatach, łatwość korzystania z aplikacje do płatności w kasynach staje się niezwykle ważna. Podobnie jak entuzjaści kartingu gromadzą się w Brnie, gdzie znajduje się największy kryty tor kartingowy, gracze kasyn online szukają platform, które upraszczają ich procesy płatności. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdeponowanie środków na grę w blackjacka na wysokie stawki, czy też wzięcie udziału w ekscytujących turniejach na automatach, płynna integracja aplikacji płatniczych zapewnia graczom szybkie zasilenie konta i zanurzenie się w grach hazardowych w kasynie online. Podobnie jak przypływ adrenaliny na torach kartingowych w Brnie, szybkie transakcje, które zapewniają te aplikacje płatnicze, dodają dodatkową warstwę emocji do gier online. Brno Karting to punkt orientacyjny dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, oferujący duży kryty tor, na którym entuzjaści mogą zaspokoić swoją potrzebę prędkości. Podobnie entuzjaści kasyn online z przyjemnością poczują przypływ adrenaliny, obstawiając strategiczne zakłady i kręcąc bębnami w pogoni za jackpotami.

BRZDOVÉ SVĚTLO

Bezpečnostní prvek. Upozornění, když jezdec před vámi začne brzdit. Bez tohoto mnohdy přichází k nárazům ze zadu. Při couvání bliká zvýšenou intenzitou - informace předchozím jezdcem.


DIFERENCIÁL

Jeden z dalších zásadních rozdílů oproti standardním motokárám díky kterému je tento druh zábavy dostupný široké veřejnosti. Díky diferenciálu je řízení lehčí, jemné a přirozené bez ohledu na zkušenosti a zručnost řidiče.
Jsou snadno ovladatelné i pro děti, dívky a ženy.

DVA BRZDOVÉ KOTOUČE

Brzdy se samoodvzdušňovacím a samoregulačním PUMP systémem s kapalinou. Tento druh systému pomalu slaďuje brzdový mechanismus podle toho, jak jsou spotřebovány brzdové destičky. Pedál je vždy v pohotovostním režimu pro dokonalé brzdění.

MOTOROVÁ BRZDA

Kromě dvou zadních kotoučů brzdy, funguje podpora brzdění elektromotorem, začíná v okamžiku, kdy je uvolněn pedál akcelerátoru. Toto také vyrábí energii jako dynamo na dobíjení.

NULOVÉ EMISE CO a CO2

Provoz elektrických motokár je absolutně čistý, bez zápachu, zplodin a smogového prachu.

 

elektro motokara kart arena brno

 

 

FIREMNÍ AKCE

FIREMNÍ VEČÍRKY, VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Firemní akce, vánoční večírek, firemní večírek, teambuilding. Porady, firemní prezentace, školení, výukové kursy apod.
Chcete zažít zajímavou akci? Chcete se pobavit a přitom si odpočinout? Máme pro Vás řešení!

VÍCE INFORMACÍ

KART ARENA BRNO

Největší krytá motokárová dráha na Moravě.
KART ARENA BRNO BVV EXPOPARKING
ul. Křížkovského 51/516 Brno - Pisárky